EDMS audzēknei – arfistei Sofija Lanskaijai bija tas gods spēlēt koncertā, kuru apmeklēja arī valsts prezidents Raimons Vējonis, kā arī kopīgi nofotogrāfēties !

Posted by Inese Galante on otrdiena, 2018. gada 22. maijs

Mīļie draugi, ar prieku ziņoju, ka jau nākamajā dienā pēc mana konkursa “Ineses Galantes talanti” fināla, deviņgadīgajai Sofijai Lanskaiai – arfistei, kas bija konkursa fināliste, bija iespēja uzstāties kopā ar pianistu Andreju Osokinu. Uzstāšanās noritēja pasākumā, kurā klausītāju vidū bija arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis.

Arī jūs, dārgie klausītāji, varēsiet baudīt burvīgās Sofijas uzstāšanos vienā no festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” koncertiem. 

Друзья, я с огромной радостью сообщаю, что уже на следующий день после финала моего конкурса “Таланты Инессы Галанте” у 9-летней Софии Ланской – арфистки и финалистки конкурса была возможность выступить со мной и пианистом Андреем Осокиным на мероприятии, сыграв для отзывчивой публики и президента Латвии Раймонда Вейониса.

Вы, дорогие слушатели, также непременно сможете воочию насладиться выступлением очаровательной Софии на одном из концертов фестиваля “Summertime – приглашает Инесса Галанте”.