Foto no PIKC NMV EDMS labdarības koncertu cikla – skatuves stāsts otrā koncerta – “TRIO TRIO TRIO” RSU aulā. Paldies par brīnišķīgo koncertu mūziķiem un bijušajiem EDMS absolventiem – MELO-M, Trio ART-i-SHOCK un Trio NYX .

Melo-M čellu trio : Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns un Jānis Pauls.

Trio ArRT-i-SHOCK : Agnese Egliņa (klavieres), Elīna Endzele (sitaminstrumenti), Guna Šnē (Čells)

NYX Trio : Anete Toča (flauta), Tatjana Ostrovska (vijole), Ieva Sarja (klavieres)

Labdarības koncertu cikla mērķis ir jauna kultūras telpa Pārdaugavā, Rīgā un Latvijā. Vieta, kur rasties un būt mūzikai, dejai, mākslai un to mijiedarbībai.

Visi ienākumi tiek novirzīti ilgstoši novārtā atstātās EDMS Lielās zāles un skatuves pārbūvei. Mūsu bērni – nākamās kultūras izcilības Latvijā un pasaulē ir pelnījuši skaistu pirmo skatuvi savā skolā!

Esi mūsu ceļabiedrs un līdz 2019. gada maijam atbalsti Pirmās skatuves esamību, apmeklējot izcilus koncertus dažādās Rīgas koncertzālēs, kuros piedalīsies Emīla Dārziņa mūzikas skolas absolventi, kā arī esošie skolēni un studenti.

Vēlreiz paldies visiem TRIO par burvīgo koncertu, paldies mūsu lieliskajām projektu vadītājām Agnetai Krilovai – Bērziņai un Ievai Rūtentālei, kā arī liels paldies visiem atbalstītājiem, kas iegādājās koncerta biļetes, suvenīrus, veica ziedojumus vai citā veidā sniedza savu atbalstu.
x

x

x

x