PIEKTD., 25. JANV. PLKST. 19:00
Ziedoņa ZāleRiga
Informācija
Vestards ŠIMKUS – klavieru improvizācija
Mārtiņš DĀBOLIŅŠ – vizuālās projekcijas
Viens no spožākajiem Emīla Dārziņa mūzikas skolas absolventiem aicina uz smalki niansētu, personīgu un iedvesmojošu ceļojumu – koncertu, kurā katram klausītājam atrast savu telpu un laiku, iegrimt pārdomās vai aizceļot iztēlē.
Šis divkāršās improvizācijas audio-vizuālais notikums būs divu mākslu simbioze, kur Vestarda pianisma meistarība ļaus rasties un veidoties vizuālām projekcijām. “Paplašinātā realitāte”- tā šo mijiedarbību dēvē vizuālais mākslinieks Mārtiņš DĀBOLIŅŠ, vienmēr visjaunākās paaudzes interaktīvo mediju guru.
Labdarības koncertu cikla mērķis ir jauna kultūras telpa Pārdaugavā, Rīgā un Latvijā. Vieta, kur rasties un būt mūzikai, dejai, mākslai un to mijiedarbībai.
Visi ienākumi tiek novirzīti ilgstoši novārtā atstātās Emīla Dārziņa mūzikas skolas Lielās zāles un skatuves pārbūvei. Mūsu bērni – nākamās kultūras izcilības Latvijā un pasaulē ir pelnījuši skaistu pirmo skatuvi savā skolā!

Esi mūsu ceļabiedrs un atbalsti Pirmās skatuves esamību, 2019. gadā apmeklējot vairākus izcilus koncertus dažādās Rīgas koncertzālēs, kuros piedalīsies Emīla Dārziņa mūzikas skolas absolventi, kā arī esošie skolēni un studenti.

Uz tikšanos!