AUDZĒKŅU DALĪBA UN PANĀKUMI STARPTAUTISKAJOS KONKURSOS 2010. GADĀ

 

Starptautiskais F.Šopēna jauniešu konkurss

Narva

(Igaunija)

01.-06.02.

2010.

Jeļizaveta Terentjeva

8. klase

Iveta Pinkule

 

K. Štrāla XI starptautiskais konkurss Jaunais flautists

A.Dombrovska MS, Rīga

14.-16 03.

2010.

Katrīna Kubecka

3. kl.

Silva Krašauska

Jānis Rinkulis

II vieta

K. Štrāla XI starptautiskais konkurss Jaunais flautists

A.Dombrovska MS, Rīga

14.-16 03.

2010.

Anna Marta Burve

5. kl.

Silva Krašauska

Jānis Rinkulis

Diploms

K. Štrāla XI starptautiskais konkurss Jaunais flautists

A.Dombrovska MS, Rīga

14.-16 03.

2010.

Kitija Lučana Logina

6. kl.

Silva Krašauska

Jānis Rinkulis

III vieta

K. Štrāla XI starptautiskais konkurss Jaunais flautists

A.Dombrovska MS, Rīga

14.-16 03.

2010.

Andīna Vilde

7. kl.

Imants Sneibis

Ieva Dzērve

Diploms

K. Štrāla XI starptautiskais konkurss Jaunais flautists

A.Dombrovska MS, Rīga

14.-16 03.

2010.

Maija Zandberga

II k.

Silva Krašauska

Jānis Rinkulis

II vieta

Jurjānu Andreja V starptautiskais metāla pūšaminstrumentu konkurss

JVLMA

26.03.-01.04.

2010.

Mārcis Miķelsons

III k.

Gatis Evelons

Inese Ramāne

 

Jurjānu Andreja V starptautiskais metāla pūšaminstrumentu konkurss

JVLMA

26.03.-01.04.

2010.

Māris Evelons

I k.

Gatis Evelons

Inese Ramāne

III vieta

Starptautiskais F. Šopēna jauno pianistu konkurss

Daugavpils

14. 04.

2010.

Poļina Berlina

3. klase

Ilze Treija

I vieta

J.Jurjāna XII starptautiskais konurss Jaunais Mežradznieks

Ērgļi

22 – 23. 04.

2010.

Gerda Valatkeviča

3.klase

Gatis Evelons

Inese Ramāne

II vieta

J.Jurjāna XII starptautiskais konurss Jaunais Mežradznieks

Ērgļi

22 – 23. 04.

2010.

Reinis Sprūde

6.klase

Gatis Evelons

Inese Ramāne

I vieta

J.Jurjāna XII starptautiskais konurss Jaunais Mežradznieks

Ērgļi

22 – 23. 04.

2010.

Krišjānis Rērihs

9.klase

Gatis Evelons

Inese Ramāne

I vieta

3. starptautiskais L. Vebra jauno obojistu konkurss

Kauņa

(Lietuva)

30.04.-01.05.

2010.

Mārtiņš Dovmanis

7. klase

Kristīne Kupča

Ģirts Bīrītis

I vieta

3. starptautiskais L. Vebra jauno obojistu konkurss

Kauņa

(Lietuva)

30.04.-01.05.

2010.

Evelīna Bokša

9. klase

Kristīne Kupča

Ģirts Bīrītis

II vieta

3. starptautiskais L. Vebra jauno obojistu konkurss

Kauņa

(Lietuva)

30.04.-01.05.

2010.

Katrīna Švalbe

III k.

Kristīne Kupča

Ģirts Bīrītis

III vieta

3. starptautiskais L. Vebra jauno obojistu konkurss

Kauņa

(Lietuva)

30.04.-01.05.

2010.

Evija Putniņa

II k.

Kristīne Kupča

Ģirts Bīrītis

Diploms

K. Davidova starptautiskais čellistu konkurss

Kuldīga

03.-06.05.

2010.

Reinis Apsītis

II k.

Diāna Ozoliņa

Lelde Paula

 

K. Davidova starptautiskais čellistu konkurss

Kuldīga

03.-06.05.

2010.

Marks Viļenskis

8. klase

Maija Prēdele

Ilze Dzērve

 

K. Davidova starptautiskais čellistu konkurss

Kuldīga

03.-06.05.

2010.

Magdalēna Ceple

9. klase

Maija Prēdele

Ilze Dzērve

 

K. Davidova starptautiskais čellistu konkurss

Kuldīga

03.-06.05.

2010.

Nadežda Bardjuka

III kurss

Maija Prēdele

Ilze Dzērve

 

K. Davidova starptautiskais čellistu konkurss

Kuldīga

03.-06.05.

2010.

Dārta Svētiņa

III kurss

Dace Pūce

Ilze Dzērve

 

K. Davidova starptautiskais čellistu konkurss

Kuldīga

03.-06.05.

2010.

Anna Veselova

III kurss

Dace Pūce

Ilze Dzērve

 

E. Medņa XII starptautiskais konkurss Jaunais klarnetists

Rūjiena

05.-07.05.

2010.

Arturs Perts

4. klase

Gunārs Kļaviņš

Ieva Kļaviņa

I vieta

E. Medņa XII starptautiskais konkurss Jaunais klarnetists

Rūjiena

05.-07.05.

2010.

Katrīna Krastiņa

2. klase

Gunārs Kļaviņš

Ieva Kļaviņa

III vieta

E. Medņa XII starptautiskais konkurss Jaunais klarnetists

Rūjiena

05.-07.05.

2010.

Kaspars Rumba

6. klase

Gunārs Kļaviņš

Ieva Kļaviņa

I vieta

E. Medņa XII starptautiskais konkurss Jaunais klarnetists

Rūjiena

05.-07.05.

2010.

Ričards Lapiņš

I kurss

Gunārs Kļaviņš

Ieva Kļaviņa

II vieta

E. Medņa XII starptautiskais konkurss Jaunais klarnetists

Rūjiena

05.-07.05.

2010.

Anna Gāgane

II kurss

Guntis Kuzma

Agnese Egliņa

Grand Prix

Concours Musicale de France

Parīze

15., 16.05.

2010.

Andrejs Feldmanis

1. klase

Ilze Treija

Galvenā balva

Concours Musicale de France

Parīze

15., 16.05.

2010.

Markuss Selga-Timpers

1. klase

Ligita Muižarāja

I vieta

Starptautiskais pianistu konkurssJūrmala 2010

Jūrmala

17.-22.05.

2010.

Jūlija Krēgere

4. klase

Sandra Jalaņecka

III vieta

Starptautiskais pianistu konkurssJūrmala 2010

Jūrmala

17.-22.05.

2010.

Jekaterina Gutāne

6. klase

Sandra Jalaņecka

 

Starptautiskais pianistu konkurssJūrmala 2010

Jūrmala

17.-22.05.

2010.

Alise Cīrule

6. klase

Sandra Jalaņecka

 

Starptautiskais pianistu konkurssJūrmala 2010

Jūrmala

17.-22.05.

2010.

Anna Strapcāne

9. klase

Sandra Jalaņecka

 

Starptautiskais pianistu konkurssJūrmala 2010

Jūrmala

17.-22.05.

2010.

Jeļizaveta Terentjeva

8. klase

Iveta Pinkule

I vieta

Starptautiskais pianistu konkurssJūrmala 2010

Jūrmala

17.-22.05.

2010.

Georgijs Kjurdians

I kurss

Anita Pāže

II vieta

Starptautiskais pianistu konkurssJūrmala 2010

Jūrmala

17.-22.05.

2010.

Georgijs Osokins

8. klase

Sergejs Osokins

I vieta

Starptautiskais pianistu konkurssJūrmala 2010

Jūrmala

17.-22.05.

2010.

Marija Truhanova

II kurss

Sergejs Osokins

III vieta

Starptautiskais jauno pianistu

konkurss

Ņūkāsla (Anglija)

25.11.2010.

Gļebs Pridbailo

4. klase

Dina Atte

I vieta

8. starptautiskais kameransambļu konkurss-festivālsMuzicējam kopā ar draugiem

   

Anemarija Danovska

Maija Zandberga

Rūta Krēgere

Vita Rozēna

II kurss

II kurss

III kurss

III kurss

Silva Krašauska

I vieta

Jauno komponistu konkurss Kristāla kamertonis

Maskava

 

Jeļizaveta Terentjeva

9. klase

Marina Gribinčika

II vieta

Visit www.fbetting.co.uk Review Betfair