Audzēkņu panākumi 2016. gadā

Latvijas atklātās matemātikas olimpiādes laureāts

SVEICAM
Latvijas atklātās matemātikas olimpiādes laureātu:
Sandiju Gotvonī (9. kl.) III vieta
Skolotāja: Jolanta Lapiņa

8. Filadelfijas mūzikas konkursa laureāu

SVEICAM
8. Filadelfijas (Itālija) mūzikas konkursa laureātu:
I kurss
Artūru Pertu II vieta
Pedagogs: Gunārs Kļaviņš

Jūrmalas starptautiskā jauno pianistu konkursa laureāti

SVEICAM
Jūrmalas starptautiskā jauno pianistu konkursa diplomandus un laureātus:
A grupa
Sāru Feldmani, 3. kl. Diploms
Pedagogs: Ilze Treija

B grupa
Maksimu Taņičevu, 8. kl. II vieta
Pedagogs: Ligita Muižarāja

Ēriku Jākobsoni, 8. kl. III vieta
Pedagogs: Lelde Paula

Kārli Gustu Zariņu, 8. kl. Diploms
Pedagogs: Sandra Jalaņecka

Konkursa Ineses Galantes Talanti LV 2016 laureāti

S V E I C A M
Konkursa Ineses Galantes Talanti LV 2016 laureātus:
Kategorijā Stīgu instrumentu spēle

Silvestru Juri Kalniņu, II k. I vieta

Pedagogs: Dace Pūce
Koncertmeistare: Ilze Dzērve 

Sandru Seržāni, II k. II vieta
Pedagogs: Romans Šnē
Koncertmeistare: Lelde Paula 

Andreju Jegorovu, I k. III vieta
Pedagogs: Nelli Sarkisjana
Koncertmeistare: Lili Sarkisjana 

Kategorijā Taustiņinstrumentu spēle

Ēriku Jākobsoni, 8. kl. II vieta
Pedagogs: Lelde Paula 

Kategorijā Pūšaminstrumentu spēle
Mārtiņu Zuju, 8. kl. II vieta
Pedagogs: Kārlis Jēkabsons 
Koncertmeistare: Inga Ramāne                                            

K. Davidova 9. starptautiskā čellistu konkursa laureāti

SVEICAM
K. Davidova 9. starptautiskā čellistu konkursa laureātus:
Grupa “Cerība”
Katrīnu Annu Rando, 5. kl. II vieta

Pedagogs: Dace Pūce
Koncertmeistare: Ilze Dzērve

Grupa A
Annu Katrīnu Paukšēnu, 8. kl. III vieta

Pedagogs: Romans Trautmans
Koncertmeistare: Lelde Paula

Grupa B
Silvestru Juri Kalniņu, II k. II vieta

Pedagogs: Dace Pūce
Koncertmeistare: Ilze Dzērve

Eduarda Medņa XVIII Starptautiskā konkursa “Jaunais mūziķis 2016” laureāti

Sveicam Eduarda Medņa XVIII Starptautiskā konkursa “Jaunais mūziķis 2016” laureātus:

A grupā 
Džordžu Tašņicki II vieta (4. kl.)

Pedagogs: Andris Arnicāns
Koncertmeistare: Inese Ramāne

B grupā
Annu Mariju Kubecku I vieta (5. kl.)

Pedagogs: Gunārs Kļaviņš
Koncertmeistare: Ieva Sarja

Jekaterinu Uškanovu II vieta (8. kl.)

Pedagogs: Andris Arnicāns
Koncertmeistare: Inese Ramāne

Klāvu Grīnbergu III vieta (7. kl.)

Pedagogs: Mārtiņš Circenis
Koncertmeistare: Ieva Sarja

C grupā
Katrīnu Elīzu Krastiņu II vieta (8. kl.)
Madaru Eleonoru Mežali III vieta (8. kl.)

Pedagogs: Gunārs Kļaviņš
Koncertmeistare: Ieva Sarja

D grupā
Laimu Ratnieci-Miltiņu III vieta (I k.)

Pedagogs: Mārtiņš Circenis
Koncertmeistare: Ieva Sarja

X B. Dvarionasa starptautiskā jauno pianistu un vijolnieku Konkursa Viļņā diplomandu

SVEICAM
X B. Dvarionasa starptautiskā jauno pianistu un vijolnieku Konkursa Viļņā (Lietuvā) diplomandu:
I kurss
Andreju Jegorovu
Diploms un specbalva par labāku mūsdienu skaņdarba atskaņojumu

Pedagogs: Nelli Sarkisjana
Koncertmeistare: Lili Sarkisjana

VI Liutauras Vebra starptautiskais obojistu konkurss

No 28.- 30. aprīlim Kauņā notika VI Liutauras Vebra starptautiskais obojistu konkurss.

Konkurss tiek organizēts vienu reizi divos gados. Šogad konkursā piedalījās 30 obojisti no Lietuvas, Polijas, Vācijas, Taivānas, Čehijas. Latvijas obojistus pārstāvēja trīs skolotājasKristīnes Kupčas audzēknes. Kira Maija Kirsanova (I kurss) startēja III vecuma grupā un ieguva II vietu.  Mija Amēlija Dziļuma (5. klase) ieguva savā vecuma grupā (I grupaII vietu, kuru dalīja ar konkursā labāko savas vecuma grupas lietuviešu obojisti. Bez tam Justīne Āboltiņa (III kurss)  un Mija Amēlija Dziļuma (5. klase) tika apbalvotas parlabāko lietuviešu skaņdarba izpildījumu un piedalījās laureātu koncertā

Obojas spēles pedagogs Kristīne Kupča ar konkursa dalībniecēm.

Latvijas konkursantu spēli atbalstīja lieliskais lietuviešu koncertmeistars Linas Dužinskas (attēlā vidū).

Starptautiskā metāla pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkursa “Taures skan” laureāti

SVEICAM
Starptautiskā metāla pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkursa “Taures skan” laureātus:
I grupā
Jāni Prikuli I vieta (3. kl.)
Haraldu Dreimani I vieta (2. kl.)
II grupā
Matīsu Lektaueru II vieta (6. kl.)
III grupā
Emīlu Jauju II vieta (6. kl.)
Pedagogs: Gatis Evelons
Koncertmeistare: Inese Ramāne
II grupā
Bruno Ančānu III vieta (6. kl.)
IV grupā
Mārtiņu Zuju I vieta (8. kl.)
Pedagogs: Kārlis Jēkabsons
Koncertmeistare: Inga Ramāne

Jura Jurjāna XVIII starptautiskā konkursa “Jaunais mežradznieks” laureāti

SVEICAM
Jura Jurjāna XVIII starptautiskā konkursa “Jaunais mežradznieks” laureātus:
A grupa
Haraldu Dreimani, 2. kl. I vieta
Jāni Prikuli, 3. kl. III vieta
B grupa
Konrādu Rezņikovu, 5. kl. II vieta
Emīlu Jauju, 6. kl. II vieta
Pedagogs: Gatis Evelons
Koncertmeistare: Inese Ramāne

XVII K.Štrāla starptautiskā konkursa “Jaunais flautists” laureāti

S V E I C A M
XVII K.Štrāla starptautiskā konkursa “Jaunais flautists” laureātus:
A grupa
Elzu Ratnieci-Miltiņu  5 kl. II vieta
Ievu Martu Gobu 5. kl. III vieta

B grupa
Ričardu Vectirānu 7. kl. II vieta

D grupa
Katrīnu Ciniņu I k. I pakāpes diploms

Pedagogs: Silva Krašauska-Krauze
Koncertmeistars: Jānis Rinkulis

Izglītības programmas “Mūzikas vēsture un teorija” Valsts konkursa laureāti

SVEICAM
Izglītības programmas “Mūzikas vēsture un teorija” Valsts konkursa laureātus:

Kategorijā “Koncertprogrammas un anotācijas sastādīšana”

Annu Martu Burvi III vieta, II k.

Kategorijā “Radošais uzdevums”

Zani Leimani II vieta, II k.
Annu Bakuradzi III vieta, I k.
Filipu Babri III vieta, III k.

X Jēkaba Graubiņa Jauno Pianistu konkursa laureāti

SVEICAM

X Jēkaba Graubiņa Jauno Pianistu konkursa laureātus:

C grupa

8. klase
Maksimu Vinogradski I vieta
Pedagogs: Andrejs Bilalovs

D grupa
9. klase
Aleksandru Avramecu I vieta

Un balva par J. Graubiņa skaņdarba labāko izpildījumu

Pedagogs: Dina Atte

Konkursa “Ceļā uz meistarību” laureāti

S V E I C A M

Konkursa “Ceļā uz meistarību” laureātus :

I grupā
Konstantīnu Dodonovu, 2. kl. II vieta

II grupā
Paulu Skulti, 5. kl. II vieta

Gustavu Niedri, 4. kl. III vieta

 

--------------------------------------------

 

Sveicam

 

VII Starptautiskajā Jauno mūziķu konkursā VIVA LA MUSICA

 

C. grupā:

 

Grand Prix 1.vieta un atzinība par labāko V.A.Mocarta skaņdarba izpildījumu

 

8. sitaminstrumentu klases audzēkni Alisi Sējāni.

 

Pedagogs: Dzintra Knābe

 

Koncertmeistars: Ģirts Bīrītis

 

“VIVA LA MUSICA” (Daugavpilī) laureāti

 

SVEICAM
VII Starptautiskā jauno mūziķu konkursa “VIVA LA MUSICA” (Daugavpilī) laureātus:

A grupā

Leldi Pūcīti, III vieta(2. kl.)

 

Pedagogs: Maija Zandberga

 


C grupā

Alisi Sējāni, I vieta un atzinības raksts par labāko V.A.Mocarta skaņdarba atskaņojumu (8. kl.)

Pedagogs: Dzintra Knābe
Koncertmeistars: Ģirts Bīrītis

 

Starptautiskā konkursa "Tallinas trompešu talanti 2016" laureāti

 

Sveicam 22. Starptautiskā konkursa "Tallinas trompešu talanti 2016" laureātus:

 

III vecuma grupa (12-13.gadi)

 

Bruno Ančāns - II vieta

 

IV vecuma grupa (14-16 gadi)

 

Mārtiņš Zujs - I vieta

 

V vecuma grupa (17-20 gadi)

 

Jānis Narkevics - I vieta

 

Pedagogs: Kārlis Jēkabsons

 

Koncertmeistare: Inga Ramāne

 

Starptautiskais Jauno Mūziķu festivāls Lietuvā

 

No 31.marta līdz 3.aprīlim Lietuvas pilsētā Kauņā notika Starptautiskais Jauno Mūziķu festivāls, kur piedalījās mūziķi no 10 valstīm. Latviju pārstāvēja Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas 6.klases audzēknis Rihards Rauza. 

 

Koncertmeistars Ģirts Bīrītis. 

 

2.aprīlī Rihards Rauza sniedza solo koncertu ar koncertmeistaru Kauņas Filharmonijas zālē. 3.aprīlī spēlēja solo ar Kauņas Simfonisko Orķestri.

 

XXII Starptautiskā jauno komponistu konkursa “Zvaigžņu projekts” (Krievijā) laureāti

 

SVEICAM
XXII Starptautiskā jauno komponistu konkursa “Zvaigžņu projekts” (Krievijā) laureātus:
Markusu Selgu-Timperu 7. kl. I prēmija
Otto Puhtajeviču 5. kl. II prēmija
Ēriku Jākobsoni 8. kl. II prēmija

 

“Skaņuraksti Ādažos 2016” Jaunrades konkursa laureāti

 

SVEICAM
“Skaņuraksti Ādažos 2016” Jaunrades konkursa laureātus:
1. grupa
4. klase
Lidiju Volodinu III vieta 
Pedagogs: Marina Gribinčika

1. grupa
3. klase
Sonju Misiņu II vieta

2. grupa
8. klase
Ēriku Jākobsoni II vieta
Pedagogs: Marina Gribinčika

 

Konkursa “Uzlecošās zvaigznes” laureāte

 

SVEICAM
Starptautiskā konkursa “Uzlecošās zvaigznes” laureāti:
Sofiiu Lanskaiu (1. kl.) III vieta 
Pedagogs: Inita Neilande

 

IV starptautiskā L. Garūtas jauno pianistu konkursa laureāti

 

S V E I C A M
IV starptautiskā L. Garūtas jauno pianistu konkursa (Siguldā) laureātus: 
A grupā
Jekaterinu Emīliju Sarkisovu, 2. kl. II vieta
Anais Korali, sagatavošanas kl. III vieta
Pedagogs: Ilze Treija

 

Starptautiskā konkursa “Uzlecošās zvaigznes” laureāte

 

SVEICAM
Starptautiskā konkursa “Uzlecošās zvaigznes” laureāti:
Polinu Berlinu (9. kl.) III vieta 

 

Pedagogs: Ilze Treija

 

Rīgas latviešu valodas un literatūras 42. olimpiādes laureāte

 

SVEICAM
Rīgas latviešu valodas un literatūras 42. olimpiādes laureāti:
8.-9. klašu grupā
Dedzi Dagniju Miķelsoni II vieta (8. kl.)
Skolotāja: Daiga Šmideberga

 

Klavieru nodaļas audzēkņu koncerts LNB

 

Ceturtdien, 10. martā plkst. 18:00. Latvijas Nacionālās Bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks Klavieru nodaļas audzēkņu koncerts. Programmā XIX, XX, XXI gadsimta komponistu klaviermūzika. Ieeja brīva!

 

Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2. posma uzvarētāji

 

Apsveicam Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2. posma 5.-8. klašu uzvarētājus:

 

1.vieta Sofijai Belkinai;

 

3.vieta Aleksejam Gluščenko, Otto Puhtajevičam, Eļzanai Šaripovai, Robertam Grīnbergam, Rihardam Rauzam, Haraldam Arnim;

 

Atzinība Šarlotei Šneiderei, Klāvam Grīnbergam.

 

5. Jūlija Grūtupa Klarnetes spēlēs Jauno izpildītāju konkursa laureāti

 

2016. gada 27. februārī Nevalstisko organizāciju namā Rīgā, Laimdotas ielā 42 koncertēja skolotājas Silvas Krašauskas audzēkņi:

 

Ieva Goba 5.klase

 

Ričards Vectirāns 7.klase

 

Katrīna Ciniņa I kurss

 

Pie klavierēm Jānis Rinkulis

 

Sveicam

 

5.Jūlija Grūtupa Klarnetes spēlēs Jauno izpildītāju konkursa laureātus!

 

D grupā:

 

Dāvi Lektaueru, 3.kl. - I vieta

 

C grupā:

 

Klāvu Grīnbergu, 7.kl. - III vieta

 

Darju Pavlovu, 8.kl. - III vieta

 

Annu Mariju Kubecku, 5.kl. - II vieta

 

Katrīnu Krastiņu, 8.kl. - II vieta

 

Madaru Eleonoru Mežali, 8.kl. - I vieta

 

B grupā:

 

Artūru Pertu, I k. - I vieta

 

Laima Ratniece-Miltiņa, I k. -  III vieta

 

Pedagogi:

 

Mārtiņš Circenis, Gunārs Kļaviņš

 

Koncertmeistare Ieva Sarja

 

“Arthur Grumiaux” 9. Starptautiskā jauno vijolnieku konkursa lauriāte

 

SVEICAM
“Arthur Grumiaux” 9. Starptautiskā jauno vijolnieku konkursa (Namura, Beļģijā) laureāti:

Līviju Bukšu (4. kl.) III vieta, A grupā

 

Pedagogs: Olga Isakova
Koncertmeistare: Aija Kuzmane

 

XI Starptautiskā F. Šopēna konkursa laureāte

 

SVEICAM

 

XI Starptautiskā F. Šopēna konkursa (Igaunijā) laureāti: Lauru Daugeli 5. kl. II vieta (A grupa)
Specbalva par savas valsts komponista skaņdarba atskaņojumu

Pedagogs: Ligita Muižarāja

Sveicam Starptautiskā jauno pianistu konkursa (Valmierā) laureāti:

Elīzu Peļņu (3. kl.)  III vieta, A grupā

Pedagogs: Iveta Pinkule

Sveicam III Starptautiskā pianistu – zēnu konkursa klavierspēlē “Spēlē zēni!” laureātus:

A grupā

Edgaru Bukovski, 1. kl. I vieta

D grupā

Maksimu Taņičevu, 8. kl. I vieta

Pedagogs: Ligita Muižarāja

SVEICAM Rīgas pilsētas Vācu valodas olimpiādes laureāti:07DEC

Emmu Lagūnu I vieta (I k.)
Skolotāja: Inga Ļipuncova

Sveicam 14. jauno pianistu ETĪŽU KONKURSA laureātes:

A grupā
Mariannu Saņinu, 3. kl. II vieta
Pedagogs: Ligita Muižarāja
C grupā
Kristiānu Krūzmētru, 7. kl. I vieta
Pedagogs: Sandra Jalaņecka

Draudzīgā aicinājuma fonda balvu pasniegšana

12.novembrī Vidzemes koncertzālē Cēsīs notika konkursa "Skolu reitings" Draudzīgā aicinājuma fonda balvu pasniegšana par centralizēto eksāmenu rezultātiem 2014./15.mācību gadā.
Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola saņēma sekojošas balvas:
1.vieta un "Mazā Pūce" specializēto vidusskolu grupā par centralizētā eksāmena rezultātiem vēsturē;
2.vieta un diplomsspecializēto vidusskolu grupā par centralizētā eksāmena rezultātiem matemātikā;
2.vieta, Goda grāmata un diplomsspecializēto vidusskolu grupā par centralizēto eksāmenu rezultātiem kopvērtējumā.
Paldies skolotājām Aijai Zvaigznei un Mārai Kauliņai-Pērkonai, mūsu absolventiem un šā gada III kursam!

       

A p s v e i c a m

Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa “Kaunas Sonorum”
laureātes un diplomandu:
B grupā
Lauru Daugeli, 5. kl. I vieta
Pedagogs: Ligita Muižarāja  

Līviju Bukšu, 4. kl. II vieta
Pedagogs: Olga Isakova
Koncertm.: Sandra Jalaņecka

D grupā
Reini Sprūdi, III k. Diploms
Pedagogs: Gatis Evelons
Koncertm.: Inese Ramāne

SVEICAM

5.starptautiskā Rīgas Jauno pianistu konkursa laureāti:

Senioru A grupā 

Ēriku Jākobsoni II vieta (8. kl.)

Skolotāja: Lelde Paula

SVEICAM

Starptautiskā V. A. Mocarta konkursa (Ķīnā) laureātu:

Daniilu Bulajevu I vieta (5.a kl.)

Pedagogs: Nelli Sarkisjana

Koncertmeistare: Lili Sarkisjana

  SVEICAM

Konkursa “Donne in Musica” (International compesition competition), Serbia 2015 laureāti:
Kategorija II (14-19 gadi), mūzikas darbs solo instrumentam – klavierēm
Luīzu Īvu Straumi III vieta (9.kl.)

Pedagogs: Pēteris Vasks

 S V E I C A M

VII Starptautiskā konkursa
„CONCORSO MUSICALE CITTA`DI FILADELFIA”laureāti:


Elizabeti Gulbi (7. kl.) I vieta, B grupā

Pedagogs: Inita Neilande

Sveicam laureātus

Jura Jurjana XVII starptautiskā konkursa „Jaunais mežradznieks” laureātus:

A grupā
Konrādu Rezņikovu I vieta (4.kl.)

B grupā 

Matīsu Lektaueru II vieta (5.kl.)

D grupā
Reini Sprūdi I vieta (II k.)

Ped. Gatis Evelons
Koncm. Inese Ramāne
_____________________________________________________________________________
SVEICAM
Starptautiskā jauno vijolnieku konkursa „Vivaldi 337” laureāti:
Evelīnu Vaheri-Abražuni (3. kl.) I vieta
Pedagogs: Beāte Račko

Visit www.fbetting.co.uk Review Betfair