Izvēlieties kontaktu:
Attēls
Adrese:
Latvija
Mobilais tālrunis:
25993672
Cita informācija:

Aija Kuzmane klavierspēli sākusi apgūt Jāzepa Mediņa mūzikas skolā pie skolotājas Raitas Krilovas, vēlāk absolvējusi Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu Anitas Pāžes klavieru klasē. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādus Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kur mācījusies pie profesora Arņa Zandmaņa.

Piedalījusies arī vairākās meistarklasēs, kuras snieguši pianisti D. Merlē, A. Juozapenaite, I. Oša, M. Voskresenskis.

Bieži piedalījusies JVLMA maģistrantu kamermūzikas koncerteksāmenos. Koncertējusi kopā ar čellisti Guntu Ābeli, dziedātājiem Guntu Davidčuku un Krišjāni Norveli. Kā soliste uzstājusies ar Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas orķestri un Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri.

Šobrīd strādā Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā par koncertmeistari un koncertmeistaru klases pedagogu, kā arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolā par klavierspēles skolotāju.

Aija Kuzmane2015./16.m.g. septembrī piedalījusies kamermūzikas koncertā JMR1MS, kamermūzikas koncertā ar altisti Zani Dziesmu Liepājā, kā arī decembrī sniegusi solo un kamermūzikas koncertu Rīgas Biržā ar dziedātāju Guntu Gelgoti (J.S.Baha, F.Šūberta, J. Vītola klaviermūzika un J.Kalniņa dziesmas)

Apmeklējusi kursus „Mācību teorija un nozaru psiholoģija vispārējās un profesionālās izglītības mūzikas, mākslas, dizaina un dejas pedagogiem”, Dinas Joffes meistarklases, lekciju pedagogiem „Bērnu tiesību aizsardzība” un kursus „Problēmsituāciju risināšanas metodes darbā ar audzēkni”.

Skolotājas koncertmeistaru klases audzēkņi piedalījās Kameransambļu un koncertmeistaru klases koncertā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Visit www.fbetting.co.uk Review Betfair