Izvēlieties kontaktu:
Attēls
Adrese:
Latvija
Mobilais tālrunis:
28342488
Cita informācija:

Ieva Sarja ir Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas absolvente. 2007. gadā absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesora Sergeja Osokina un Igaunijas Mūzikas un Teātra akadēmijas profesora Ivari Iljas maģistrantūras klasi. Meistarību papildinājusi pie tādiem pasniedzējiem kā Filips Džiusiano (PhilippeGiusiano), Štafans Šeja (Staffan Scheja), Žaklīna Rosa (Jacqueline Ross), Ieva Oša, Sergejs Azizjans (Sergei Azizian).

Ieva ir vairāku starptautisku festivālu dalībniece un kameransambļu konkursu laureāte. Kopš 2012. gada ir NYX TRIO dalībniece. Dažādu kameransambļu sastāvos aktīvi koncertējusi Latvijā, Lietuvā, Zviedrijā, Vācijā. Uzstājusies kā soliste ar JVLMA studentu orķestri, kā arī orķestriem „Sinfonia Concertante” un „Konsonanse”.

 

Ieva Sarja  2015./16.m.g. sniegusi vairākus koncertus ar trio NYX Gulbenes kultūras centrā,tiešraides koncertā Latvijas Radio 1. studijā, Rīgas domes gada balvas "Baltais zvirbulis"pasniegšanas ceremonijā,kā arī SIA Latvijas Koncerti ciklā "Vīns un mūzika. Francija".

Apmeklējusi kursus "Problēmsituāciju risināšanas metodes darbā ar audzēkni", "Humānās pedagoģijas metodes”, lekciju pedagogiem "Bērnu tiesību aizsardzība" un meistarklases konkursa-festivāla "Muzicēsim kopā ar draugiem" ietvaros.

27.novembrī Bolderājā un 3.decembrī Iecavā notika skolotājas Ievas Sarjas kameransambļu klases koncerti, kuros piedalījās visi viņas ansambļi.

Koncertmeistaru klases un kameransambļu nodaļas koncertā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā piedalījās vairāki Ievas Sarjas ansambļi, kuri pēc tam vairākkārt tika aicināti piedalīties dažādos kultūras pasākumos LNB.

2.-4. jūnijā konkursā "Muzicēsim kopā ar draugiem" Ievas Sarjas kameransamblis Artūrs Perts, Anna Harlapa un Santa Valere ieguva I vietu.

Visit www.fbetting.co.uk Review Betfair